Dr.RIMPLER

BASIC HYDRO

Składniki aktywne zastosowane w serii TURKIS minimalizują niekorzystne działanie czynników zewnętrznych (odtłuszczające i wysuszające detergenty), zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie UV, wysuszające działanie wiatru, wahania temperatur i stres. Bazują na hypoalergicznych komponentach i ekstraktach roślinnych, które aktywizują funkcje obronne skóry, przywracają równowagę płaszcza hydrolipidowego. Cenne olejki i woski chronią przed utratą wilgoci, a nienasycone kwasy tłuszczowe pozwalają w znacznym stopniu przywrócić naturalną równowagę skórze. Jest to linia "lekkich" produktów pielęgnacyjnych dla oszczędnych klientek, które czują się odpowiedzialne i świadome swojej cery.

BASIC CLEAR PLUS

Linia wraz z jej wartościowymi związkami aktywnymi i regulatorami wilgotności zapewnia idealną pielęgnację skór tłustych i problematycznych ze wszystkimi aspektami, a więc normalizację, poprawę wyglądu, złagodzenie i wyciszenie pracy gruczołów łojowych oraz ważną profilaktykę stanów zapalnych. Przy fachowej i systematycznej pielęgnacji, odpowiednim oczyszczaniu jej obraz polepsza się, skóra staje się zdrowsza i świeża. Pielęgnacja tego rodzaju skóry przynosi oczekiwane rezultaty, pod warunkiem że stosuje się bezwzględnie do zaleceń kosmetyczki prowadzącej.

CUTANOVA FACE SPA

Preparaty linii CUTANOVA to produkty o wysokiej aktywności biologicznej, które pomagają przeciwdziałać procesom starzenia się skóry, zapewniają wyrównanie niedoboru składników odżywczych, polepszają ogólna kondycję skóry (zwiększają zdolność wiązania wody, stymulują produkcję kolagenu, zwiększają krążenie, polepszają oddychanie i dotlenienie skóry, regulują mechanizmy obronne naskórka) - przyczyniają się do całkowitej "odnowy biologicznej" skóry.

SPECIAL

Linia produktów o wysokiej skuteczności działania, silnej koncentracji związków biologicznie aktywnych. Wieloletnie badania farmaceutów, chemików i dermatologów pozwoliły na stworzenie linii produktów o specyficznym działaniu, które dzięki aktywnym nośnikom, w stosunkowo krótkim czasie, penetrują głębokie warstwy naskórka dając zaskakująco szybkie rezultaty. Skóra dostaje to czego potrzebuje. To jest turbopielęgnacja.

DR INTENSIVE MED

Linia o najwyższej skuteczności działania i najwyższym w kosmetyce stężeniu związków czynnych biologicznie. Specjalna formuła pozwala zamykać w nanosomowych nośnikach cała gamę biostymulin. Ich wielkość umożliwia łatwą penetrację zewnętrznych barier naskórka, przedostanie się do wnętrza komórek, gdzie uwalniając swój bio-skarbiec, wspomagają wszystkie procesy żywotne komórki.

BODY

Linia BODY to preparaty pielęgnujące ciało dla całej rodziny. Delikatnie natłuszczające emulsje dla skór suchych i odwodnionych, łagodne żele pod prysznic o świeżym i lekkim zapachu czy antyperspiranty, pozwalające w okresie letnich upałów zachować świeży i delikatny zapach ciała, przeciwdziałając nadmiernemu poceniu się, zapewniające maksymalny komfort dla każdego klienta. Wśród nich także preparaty do miejscowego stosowania celem usunięcia cellulite czy poprawy elastyczności tkanki łącznej.

PROFESSIONAL

Linia Professional to produkty przeznaczone tylko i wyłącznie do pracy w gabinecie kosmetycznym. Idealnie integrują się z omówionymi wcześniej preparatami serii INTENSIVE, SPECIAL, CUTANOVA, BASIC GELB II TURKIS. Są bezpieczne w użyciu, posiadają wysoką jakość, czystość i aktywność biologiczną. Pełnią ważną funkcję związaną z transportem związków biologicznie czynnych zawartych w koncentratach linii ITENSIVE czy preparatach linii SPECIAL, CUTANOVA, ułatwiają penetrację ochronnej warstwy hydrolipidowej naskórka, przenikanie istotnych składników do wnętrza warstwy rogowej. Ich działanie oparte jest na fizyko-chemicznych procesach jak: okluzja, dyfuzja, absorpcja, hydratacja.

WHITE BALTIC GOLD

WHITE BALTIC GOLD to seria pielęgnacyjna dla całego ciała, do wykorzystania w zabiegach na twarz, maskach w zabiegach na ciało oraz kąpielach. Standardowe kosmetyki Dr. Rimpler doskonale współgrają się z serią WBG dając jednocześnie możliwości wykorzystania substancji czynnych zawartych w preparatach Dr.Rimpler.

SUN PROTECTION

Opalanie bez szkody dla zdrowia i skóry to wielka sztuka. Idąc na plażę czas przebywania na słońcu należy tak dobrać, by nie przekroczyć indywidualnej dawki promieniowania. Tylko ludzie o ciemnej pigmentacji mogą przebywać do 30 minut na słońcu bez żadnej dodatkowej ochrony. W większości wypadków już po tym czasie powierzchnia wystawiana na działanie promieni słonecznych staje się czerwona.

AKCESORIA

XCELLENT

SENSITIVE

LIMITED

Strona główna   Aktualności   O firmie   Produkty   Promocje   Zabiegi   Regulamin   Kontakt