Dr.RIMPLER

WHITE BALTIC GOLD

Seria WHITE BALTIC GOLD

WHITE BALTIC GOLD to seria pielęgnacyjna dla całego ciała, do wykorzystania w zabiegach na twarz, maskach w zabiegach na ciało oraz kąpielach. Standardowe kosmetyki Dr. Rimpler doskonale współgrają się z serią WBG dając jednocześnie możliwości wykorzystania substancji czynnych zawartych w preparatach Dr.Rimpler.

Wchłanialność substancji i ich określone działanie jest wspomagane przez naturalne minerały, które dają maksymalną skuteczność w możliwie najkrótszym czasie. W serii WBG Dr. Rimpler chciał użyć krajowych, wysokowartościowych produktów, które podniosłyby wartość i skuteczność zabiegów i pozostawiły „ niezatarte” wrażenia.

BASE POWER

Puder bazowy

Minerał jako czysty produkt naturalny wyróżnia się drobnoziarnistą strukturą i dobrą zdolnością termiczną. Produkt ma zasadową wartość pH od 7,9. Zwiększa termofizyczną jakość produktów z którymi jest zmieszany. Działanie minerału jak również działanie alg idealne może byc wykorzystane do kąpieli dla zanieczyszczonej skóry.
Składniki aktywne: węglany wapnia, magnez, krzem , żelazo, pierwiastki śladowe zawierające fosfor, siarkę, jod.
Pojemność: 350 g

AMBER PEELING CRYSTALS

Peeling bursztynowy

Ekskluzywny peeling ze zmielonych , oczyszczonych i zdezynfekowanych kamieni bursztynu, znanego z właściwości leczniczych, przeciwbólowych i uspokajających. Ziarna bursztyny zawarte w Peeling Crystals łagodnie usuwają nieczystości przygotowują skórę do przyjęcia składników aktywnych. Peeling Crystals działa uspokajającą, nawilżająco i antyoksydacyjnie.
Składniki aktywne: Puder bursztynowy
Pojemność: 38 g

MATRIX GEL

Czynna substancja nawilżająca

Poprawia zdolność wiązania wody, poprawia elastyczność i napięcie skóry, redukuje transepidermalną utratę wody (TEWL), regeneruje, działa przeciwzapalnie. Stosować w kombinacjach z poszczególnymi zabiegami WBG. Matrix Gel to główny składnik nawilżający. Jego inne właściwości zależą harmonicznie od tego z jakim preparatem zostanie połączony, przywracając skórze równowagę, dając jej rozjaśniony koloryt. Matrix Gel stanowi klasyczne podłoże kontaktowe do głowic ultradźwiękowych. Zawarte w nim składniki czynne w połączeniu z poszczególnymi koncentratami serii Intensive stanowią podstawę w intensywnej pielęgnacji naszej skóry.
Składniki aktywne: ekstrakty bursztynu, provitamina B5, kwas hialuronowy
Pojemność: 500 ml
Strona główna   Aktualności   O firmie   Produkty   Promocje   Zabiegi   Regulamin   Kontakt