Dr.RIMPLER

SUN PROTECTION

Seria SUN PROTECTION

Opalanie bez szkody dla zdrowia i skóry to wielka sztuka. Idąc na plażę czas przebywania na słońcu należy tak dobrać, by nie przekroczyć indywidualnej dawki promieniowania. Tylko ludzie o ciemnej pigmentacji mogą przebywać do 30 minut na słońcu bez żadnej dodatkowej ochrony. W większości wypadków już po tym czasie powierzchnia wystawiana na działanie promieni słonecznych staje się czerwona.

Dopiero po pierwszym tygodniu wydłuża się czas, w którym dzienną dawkę przybywania możemy bezpiecznie wydłużyć (4-6 krotnie). Po 3 tygodniach regularnych kąpieli słonecznych skóra uzyskuje swoją naturalną ochronę, która odpowiada filtrom nr 40. Niestety żaden urlop nie trwa tak długo.

Ze względu na indywidualny kolor skóry i jej stopień pigmentacji przygotowano szereg preparatów, które sprawią, że urlop z nimi będzie korzystny dla naszej skóry, zdrowy i przyjemny.

Idealna ochrona przed słońcem to stosowanie preparatów linii SUN PROTECTION jak również odpowiednich prearatów pielęgnujących po opalaniu AFTER SUN BALM czy BODYLOTION PURE MOISTURE. Seria SUN PROTECTION powstała poprzez kombinację filtrów przeciwsłonecznych ze składnikami o ochronnym i łagodzącym działaniu jak: aloes, panthenol, bisabolol. Dla skór o bardzo dużej wrażliwości powstał specjalny krem witalizujący SUN FACE CREAM i SUN BLOCK STICK dla miejsc szczególnie uwrażliwionych, jak usta, nos czy uszy. Po każdej ekspozycji słonecznej prosimy stosować AFTER SUN BALM preparat o silnie chłodzącym, łagodzącym i nawilżającym działaniu.

SERIA SUN

Seria kosmetyków chroniąca przed promieniami UV

Protection Xtreme SPF 50 +

Bloker do skóry wrażliwej

Protection Xtreme Krem przeciwsłoneczny ( o/w) z faktorem SPF 50+ jest propozycją maksymalnej ochrony przed promieniowaniem słonecznym dla skór wrażliwych. Szerokie spektrum działania produktu gwarantuje prawie całkowitą ( 98%) ochronę przed zgubnymi skutkami promieniowanie UV-A, UV-B. Nowoczesna formuła preparatu jest kombinacją aktywnych chemicznych faktorów zamkniętych hermetycznie nowoczesną metodą „verkapseln” oraz mineralnej matrycy emulsyjnej.
Kapsułki (wielkości 300-600 nm) z chemicznymi faktorami nie maja bezpośredniego kontaktu ze skórą tym samym nie powodują podrażnień i wzrostu ryzyka alergii.
Naniesione na powierzchnię skóry tworzą stały, niewidoczny film, który funkcjonuje jako Interceptor (przechwytywacz) w walce z promieniowaniem UV.
Składniki aktywne: zamknięte kapsułki z chemicznymi faktorami UV-A 1/3, UV-B 2/3 + mineralna emulsja wzmacniająca , witamina E, olej słonecznikowy.
Pojemność: 75 ml
118.00 zł 

MEDIUM PROTECTION SPF15

Emulsja ochronna z filtrem SPV 15

Zapewnia dobrą ochronę przed promieniami UV , nawilża, uspokaja twoje ciało. Emulsja wodoodporna.
Składniki aktywne: panthenol, bisabolol, aloes, filtry UV
Pojemność: 200 ml
121.00 zł 

AFTER SUN BALM

Emulsja chłodząca po opalaniu

Przeznaczona do zniszczonej i spalonej skóry. Chłodzi odświeża i nawilża.
Składniki aktywne: menthol, faktory NMF
Pojemność: 200 ml
108.00 zł 

FACE CREAM SPF 30

Bloker do twarzy

Ochrona, pielęgnacja i regeneracja - wartościowy produkt do pielęgnacji skory twarzy, szyi i dekoltu. Oleje pielęgnują i chronią, naturalne ekstrakty bogate w kwas ursolowy i oleanolowy, jak również wit B i E chronią naturalny kolagen i stymulują jego produkcję.
Składniki aktywne: chemiczne faktory UV, skwalen, panthenol, kwas ursolowy i oleanolowy
Pojemność: 75 ml
130.00 zł 

SUN STICK SPF 30

Bloker w sztyfcie

Preparat ma zastosowanie dla miejsc szczególnie wrażliwych, których ochrona przed palącym słońcem jest niemożliwa jak nos, usta czy uszy.
Składniki aktywne: aloe vera, jojoba, słonecznik, witamina E, woski, ester kwasu askorbinowego.
Pojemność: 7 g
58.00 zł 

HIGH PROTECTION SPV 30

Bloker do ciała

Ochronna emulsja wodoodporna. Działa nawilżająco i łagodząco. Całkowicie chroni przed promieniowaniem słonecznym.
Składniki aktywne: oksybenzen (UVA, UVB), aloe vera, bisabolol, witamina B
Pojemność: 200 ml
138.00 zł 

MASK DEEP REPAIR

Maska odbudowująca do twarzy

Chłodząca maska przynosząca ulgę poparzonej słońcem skórze. Uspokaja i działa przeciwzapalnie. Stymuluje działanie naprawcze organizmu.
Składniki aktywne: karotenoidy, polifenole( ekstrakt z pomidorów), peptydy z nasion bawełny, menthol, skwalen, panthenol, olej abisyński
Pojemność: 75 ml
136.00 zł 

SKIN PROTECTION SPRAY

Ochronny spray SPF 15

Inteligentna kombinacja chemicznych i fizycznych składników ochronnych przed promieniowaniem UV-A, UV-B gwarantuje lekka opaleniznę i bezpieczną kąpiel słoneczną. Wysoce skoncentrowane składniki aktywne nie podrażniają skóry i działają kierunkowo na skórę – odżywczo, kojąco i regenerująco.
Składniki aktywne: Ceraparts ® Ω 6 kwas linolowy wzmacnia barierę ochronną skóry i działa przeciwzapalnie. Tlenek cynku jako dodatkowe, bardziej wydajna i bezpieczniejsza fizyczna ochrona przed promieniowaniem UVA. Bezpieczny i bardzo skuteczny filtr przeciwsłoneczny UVB. Peptydy z bawełny wspierające mechanizmy naprawy i zmniejszające stany zapalne; przeciwdziałające przedwczesnemu starzeniu się skóry - ferment z żyta: oddziałuje na zmiany chorobowe; wspomaga regenerację skóry; ujędrnia. Naturalny przeciwutleniacz i D-pantenol
Pojemność: 100 ml
122.00 zł 
Strona główna   Aktualności   O firmie   Produkty   Promocje   Zabiegi   Regulamin   Kontakt