Dr.RIMPLER

PROFESSIONAL

Seria PROFESSIONAL

Linia Professional to produkty przeznaczone tylko i wyłącznie do pracy w gabinecie kosmetycznym. Idealnie integrują się z omówionymi wcześniej preparatami serii INTENSIVE, SPECIAL, CUTANOVA, BASIC GELB II TURKIS. Są bezpieczne w użyciu, posiadają wysoką jakość, czystość i aktywność biologiczną. Pełnią ważną funkcję związaną z transportem związków biologicznie czynnych zawartych w koncentratach linii ITENSIVE czy preparatach linii SPECIAL, CUTANOVA, ułatwiają penetrację ochronnej warstwy hydrolipidowej naskórka, przenikanie istotnych składników do wnętrza warstwy rogowej. Ich działanie oparte jest na fizyko-chemicznych procesach jak: okluzja, dyfuzja, absorpcja, hydratacja.

PROMOCJA! MIESZANKA ŚWIĄTECZNA 10 ml

{{name_pl}}

Mieszanka naturalnych olejków eterycznych aby w Twoim gabinecie i w domu pachniało przepięknie świętami. Kompozycja słodkiej pomarańczy, goździka oraz balsamicznego styraka podkręci świąteczną atmosferę.
Składniki aktywne: Naturalne olejki eteryczne Primavery
Pojemność: 10 ml
133.00 zł 

BEAUTY MINERAL MASK

Medyczno-kosmetyczna maska termoaktywna

Stanowi mieszaninę naturalnych minerałów, przyjaznych środowisku (węglany, siarczany), które posiadają zdolność przyłączania wody. Procesy te warunkują tężenie maski i wydzielania się ciepła podczas zabiegu. Maska firmy DR. RIMPLER to jedyna maska modelująca, w której czas potrzebny na podniesienie temperatury jest najdłuższy, a co za tym idzie procesy adsorbcji i dyfuzji są proporcjonalnie najdłuższe. Wolna od soli kuchennej i innych dodatków, nietoksyczna, a przez to możliwa do stosowania przy zabiegach dla skór o wysokim stopniu wrażliwości.
Składniki aktywne: węglany i siarczany
Pojemność: 480 g

CREAM VITALISANTE BM 2

Krem witalizujący pod maskę termoaktywną

Specjalny preparat pod maskę termoaktywną dla skóry zniszczonej, wymagającej. Polecany również do masażu klasycznego dla skóry dojrzałej.
Składniki aktywne: nagietek, olej sojowy, hydrolizat białkowy słodkich migdałów, naturalne woski.
Pojemność: 500 ml

UNIVERSAL LIPID COMPLEX

Uniwersalny kompleks lipidowy

Universal Complex Med to bogata, ale „nietłusta”, dobrze wchłaniana konsystencja olejowa. Zapewnia przy każdym rodzaju skóry dostateczną odbudowę komórek. Łagodzi uczucie napięcia spowodowane osłabieniem bariery ochronnej skóry, wzmacnia epidermę poprzez odbudowę cementu międzykomórkowego, dostarcza skórze substancji odżywczych oraz bilansuje stratę zniszczonych komórek syntezy lipidowej.


Składniki aktywne: olej z nasion chia ( szałwi hiszpańskiej), olej żurawinowy, olej z pestek brzoskwiń, olej jojoba, olej macadamia.
Pojemność: 200 ml

ALGINAT MASK

Algi z ogorkiem

Puder do rozrobienia z wodą z dodatkiem ogórka.
Składniki aktywne: puder algowy, wapno, ekstrakt z ogórka
Pojemność: 50 g
53.00 zł 

ASTILA ENZIMATIC PEELING

Peeling enzymatyczny

Piling enzymatyczny o delikatnym działaniu złuszczającym. Delikatnie rozluźnia warstwę rogową naskórka, rozpuszcza i usuwa obumarłe, zrogowaciałe warstwy naskórka. Idealnie przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej chłonność. Przeznaczony przede wszystkim dla skór zniszczonych, wymagających i zmęczonych, z zaburzeniami w procesie rogowacenia. Optymalne działanie przy skórach o wysokim stopniu wrażliwości. Jego skład i receptura chronione są patentem.
Składniki aktywne: kaolin, talk, alginina, bromelaina.
Pojemność: 100 g

ESSENTIAL MASSAGE CREAM

Krem do masażu

Wegański krem do masażu twarzy
Składniki aktywne: Olej makadamia, kiełki pszenicy i swalen pochodzący z oliwy z oliwek.
Pojemność: 200 ml

MATRICOL A4 BIAŁY

Liofilizowany płat kolagenowy

Natychmiastowy efekt nawilżający, poprawiający napięcie i owal twarzy.
Pojemność: A4

MATRICOL ALANTOINA&PANTHENOL

Liofilizowany płat kolagenowy

Dla podrażnionej i zniszczonej słońcem skóry, działa łagodząco, antybakteryjnie, przyspiesza procesy regeneracji
Pojemność: A4

MATRICOL EYE FULL PADS

Płatki pod oczy

Natychmiastowy efekt nawilżający, poprawiający napięcie i owal twarzy.
Pojemność: 2 szt
31.00 zł 

MATRICOL FULL EYE MASK

Okularki

Natychmiastowy efekt nawilżający, poprawiający napięcie i owal twarzy.
Pojemność: 1 szt
43.00 zł 

MATRICOL KAWIOR

Liofilizowany płat kolagenowy

Polepszają obraz skóry, podwyższają procesy odnowy komórkowej, przeciwstawia się procesom starzenia, łagodzi podrażnienia. Preparat przeznaczony dla skór ubogich w wodę, wymagających silnej witalizacji.
Pojemność: A4

MATRIGEL

Płatki algowe do masażu

Liofilizowana maska algowa, pielęgnuje i wygładza skórę. Głęboko nawilża, działa normalizująco i uspokajająco. Łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Redukuje uszkodzenia skóry
Składniki aktywne: Liofilizowana alga morska, skwalen, polisacharydy
Pojemność: 2 szt
Strona główna   Aktualności   O firmie   Produkty   Promocje   Zabiegi   Regulamin   Kontakt