Dr.RIMPLER

FLUIDS

Seria FLUIDS

Linia Fluids to preparaty, które charakteryzuje wysoka aktywność biologiczna, wysokie stężenie związków aktywnych, minimalna ilością środków konserwujących i zapachowych (medyczne ampułki) - wysokie bezpieczeństwo stosowania przy skórach ekstremalnie wrażliwych i alergicznych. Dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry, niosą natychmiastowa pomoc, zmianę wyglądu i napięcia skóry, przeciwstawiając się jednocześnie procesom starzenia. Łatwe w użyciu dla pojedynczego klienta, stosowane w zależności od wskazań i zaleceń kosmetyczki, będą jednocześnie kontynuacja pielęgnacji stosowanej w gabinecie kosmetycznym.

REPAIR

Fluid regenerujący dla skor zniszczonych

Koncentrat stworzony dla skór zniszczonych, wymagających natychmiastowej pomocy i regeneracji. Wspomaga procesy odbudowy bariery ochronnej naskórka, stymuluje odnowę komórkową, produkcję kolagenu, uaktywnia naturalne mechanizmy naprawcze, działa przeciwzapalnie.
Pojemność: 5 x 2 ml
90.00 zł 

HYDRO FLUID

Fluid nawilżający

Koncentrat o wysokiej sile nawilżania to zamknięte w kapsułkach liposomowych aktywne kompleksy nawilżające. Skóra zwiększa naturalną zdolność wiązania wody, ceramidy odbudowują ochronną barierę hydrolipidową naskórka, zmniejsza się stopień uwrażliwienia skóry, skłonność do stanów zapalnych.
Pojemność: 5 x 2 ml
90.00 zł 

VITAMIN -OIL

Fliud witaminowy

Jeśli twoja skóra jest bardzo szorstka, łuszczy się, jest blada, ściągnięta, łatwo ulega stanom zapalnym może to oznaczać, iż brak w niej związków lipidowych. Aby przywrócić naturalną równowagę w barierze ochronnej Twojej skóry stworzyliśmy preparat, który zawiera olejki roślinne (kokosowy, palmowy) z rozpuszczonymi w nim witaminami A,D, E, F, H.
Pojemność: 5 x 2 ml
90.00 zł 

VITAL FLUID

Fluid witalizujący

"Bogactwo fitohormonów zapewnia długotrwałą stymulację oddychania komórkowego, lepsze dotlenienie, nawilżenie, ochronę skóry przed niekorzystnym stresem środowiska zewnętrznego (promieniowanie UV, wolne rodniki, wiatr, zanieczyszczenie środowiska). To preparat ""dotleniający"" stworzony celem witalizacji dojrzałej, zmęczonej i leniwej skóry"
Pojemność: 5 x 2 ml
90.00 zł 

SENSITIVE

Fluid dla cery wrażliwej

To "pogotowie ratunkowe" dla wrażliwej, alergicznie reagującej skóry, z silną tendencją do tworzenia się przedwczesnych zmarszczek.
Pojemność: 5 x 2 ml
90.00 zł 

CUPEROSE

Fluid anty-cou[erose

Specjalistyczny produkt dla skóry ze skłonnością do teleangiektazji i couperose, kruchych naczynek krwionośnych. Związki mineralne i pierwiastki śladowe wzmacniają delikatne i kruche naczynka, redukują zaczerwienienia. Skuteczność tego preparatu ocenia się na 100%.
Pojemność: 5 x 2 ml
90.00 zł 

DECOLLETE

Fluid liftingujący

Serum liftingujące przeznaczone do pielęgnacji delikatnej i cienkiej skóry szyi, dekoltu i biustu. Delikatna formuła sprawia, iż preparat wchłania się natychmiast, prowadząc skutecznie do poprawy struktury, napięcia i stopnia sprężystości tych okolic.
Pojemność: 5 x 2 ml
90.00 zł 
Strona główna   Aktualności   O firmie   Produkty   Promocje   Zabiegi   Regulamin   Kontakt