Dr.RIMPLER

AROMA ESSENCE

Seria AROMA ESSENCE

W masażu „AROMA ESSENCES” firma Dr.Rimpler połączyła technikę masażu ajurwedyjskiego wraz z ręcznym drenażem limfatycznym. Podczas zabiegu pozbywamy się silnego napięcia mięśni oraz redukujemy nagromadzony stres. Wśród preparatów potrzebnych do wykonania masażu znajdziemy fantastyczne kompozycje zapachowe dzięki którym klient doświadcza zmysłowego relaksu i poprawy samopoczucia a odpowiednio dobrana muzyka pozwala przenieść się do świata marzeń.

FUNDAMENTAL OIL

Olej bazowy

Olej sezamowy z zawartością skwalenu roślinnego i wit.E. Przeznaczony do relaksujących masaży całego ciała. Działanie witalizujące, regenerujące i pielęgnujące.
Składniki aktywne: Olej sezamowy, skwalen i Wit. E
Pojemność: 1000 ml

PINA COLADA

Mieszanka olejków eterycznych

Kombinacja świeżych cytrusów i kokosa połączona z rozpieszczającym migdałem przenosi zmysły w świat letniej przyjemności i harmonii.
Pojemność: 19 ml

TERRA VITAL

Mieszanka olejków eterycznych

Owoce cytrusowe zamknięte w leśnym aromacie i esencja z oliwek tworzą atmosferę śródziemnomorskiej plaży ze świeżością morskiej bryzy.
Pojemność: 19 ml

RAIN FOREST

Mieszanka olejków eterycznych

Połączenie świeżych, subtelnych wyciągów kwiatowych z odrobiną owoców. Dzięki orzeźwiającemu aromatowi doświadczamy podróży w głąb tropikalnych lasów deszczowych
Pojemność: 19 ml

TROPICAL FLOWER

Mieszanka olejków eterycznych

Tropikalne kwiaty i owoce połączone z eukaliptusem i wanilią są ogromną pokusą dla zmysłów.
Pojemność: 19 ml
Strona główna   Aktualności   O firmie   Produkty   Promocje   Zabiegi   Regulamin   Kontakt